Rektor og ledelse

 

 

Kontaktpersoner

Geir Lindblad

Geir Lindblad

Rektor

E-post Geir.Lindblad@strommen.vgs.no

Tlf: 64845021, mob.90 83 04 15

Ingeborg Goplen

Ingeborg Goplen

Assisterende rektor

E-post Ingeborg.Goplen@strommen.vgs.no

Tlf: 64845024

Elin Bergskaug

Administrasjonsleder

E-post Elin.Bergskaug@strommen.vgs.no

Tlf: 64845035

Svein Arild Lund

Svein Arild Lund

Økonomi/driftsleder, avdelingsleder Design & håndverk

E-post svein.arild.lund@strommen.vgs.no

Tlf: 64845046

Bente Jorunn Dretvik

Bente Jorunn Dretvik

Avdelingsleder - Voksenopplæring og Fagskolen

E-post Bente.Jorunn.Dretvik@strommen.vgs.no

Tlf: 64845055

Ingrid Grundt

Ingrid Kathrine Grundt

Avdelingsleder TIP

E-post Ingrid.Kathrine.Grundt@strommen.vgs.no

Tlf: 64845065

Linda Madsen

Linda Walle Madsen

Avdelingsleder - Helse og oppvekst

E-post Linda.Walle.Madsen@strommen.vgs.no

Tlf: 64845059

Marit Dovland Lund

Marit Dovland Lund

Avdelingsleder fellesfag - Filolog

E-post Marit.Dovland.Lund@strommen.vgs.no

Tlf: 64845029

Berg, Lars Jakob

Lars Jakob Berg

Avdelingsleder Elektro

E-post Larsjakob.Berg@strommen.vgs.no

Tlf: 64845075