Rektor og ledelse

 

 

Kontaktpersoner

Geir Lindblad

Geir Lindblad

Rektor

E-post Geir.Lindblad@strommen.vgs.no

Tlf: 64845021, mob.90 83 04 15

Svein Arild Lund

Svein Arild Lund

Administrasjonsleder, avdelingsleder Design & håndverk

E-post svein.arild.lund@strommen.vgs.no

Tlf: 64845046

Ingeborg Goplen

Ingeborg Goplen

Assisterende rektor

E-post Ingeborg.Goplen@strommen.vgs.no

Tlf: 64845024

Linda Madsen

Linda Madsen

Avdelingsleder - Helse og oppvekst

E-post Linda.Madsen@strommen.vgs.no

Tlf: 64845059

Bente Jorunn Dretvik

Bente Jorunn Dretvik

Avdelingsleder - Voksenopplæring og Fagskolen

E-post Bente.Jorunn.Dretvik@strommen.vgs.no

Tlf: 64845055

Ingrid Grundt

Ingrid Grundt

Avdelingsleder TIP

E-post ingrid.grundt@strommen.vgs.no

Tlf: 64845065

Berg, Lars Jakob

Lars Jakob Berg

Avdelingsleder Elektro

E-post Larsjakob.Berg@strommen.vgs.no

Tlf: 64845075